Lechooo :)

fOrUm dla wszystkich nastolatków ;)


#1 2007-10-20 23:14:09

Krazo

Moderator

Zarejestrowany: 2007-10-17
Posty: 30
Punktów :   

Szkoła

Opowiemwam pewną historie i wcale to sie nie działo na lekcji historii bo tam zazwyczaj przysypiam ale działo sie to na matematyce...
Siedziałem tak sobie i robiłem zadanie którego w ogóle nie rozumiałem... tak też sie zdarza i w pewnym momencie mnie olśniło... po co mi to gówno w życiu ( nierówności wielomianowe rozwiązywanie funkcji na wykresach czy cos w tym stylu ) W sumie rozkminiałem ten wątek do końca lekcji :] i do niczego nie doszedłem więc... zrobiłem próbę spytałem 3 dorosłych o 3 podstawowe pytania na które każdy licealista powinien odpowiedzieć bez wahania pierwsze Co  to jest krucjata? drugie Co to jest silnik cieplny? trzecie Wzór funkcji kwadratowej?
w sumie na moje pytanie odpowiedziała jedna osoba jeśli chodzi o wzór a najbardziej rozbawiło mnie to jak jedna z osób zapytała czy krucjata to przypadkiem nie proszek do prania a  więc może warto sobie odpowiedzieć na pytanie czy przypadkiem zapychają nam mózgi czym co nie przydaje sie w życiu :] dziękuje za uwagę:)

Offline

 

#2 2007-10-21 18:54:17

smOLArek

Moderator

10924195
Call me!
Skąd: znienacka xD(by P.P. ;p)
Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 52
Punktów :   
WWW

Re: Szkoła

brawooo niestety...trzeba się uczyć tych bzdur, by zaraz po sprawdzianie o nich zapomnieć xD ale sensu to chyba nie ma xP lecz trudno...ja jestem tylko zwykłą, nic nie znaczącą uczennicą

Offline

 

#3 2007-12-23 14:41:33

itsonlyme2569

Administrator

9318267
Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-15
Posty: 48
Punktów :   

Re: Szkoła

no właśnie
Ludzie po co jest szkoła???
uczymy sie tam tylu pierdółek, które nam się nie przydadzą.
Po co to wszystko?
Tylko marnujemy sobie życie...
Czas przecież cały czas leci, a jak skończą się te wszystkie lata nauki, to zorientujemy sie, że mamy dwadzieścia parę latek. Kiedy to minęło?
Co to za życie??? Kiedy brakuje nam czasu na życie??

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibiaotsmesik.pun.pl www.purplehandgang.pun.pl www.nieuki.pun.pl www.jarocin.pun.pl www.2800728.pun.pl